Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!! ZAPRASZAM NA PLAN !!!
08-10-2006, 7:24
!!! ZAPRASZAM NA PLAN !!!
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na plan filmu "Gwiazdy w Czerni"! Zdjęcia zaczynamy o 10:00, dnia 21 (poniedziałek) i 22 sierpnia (wtorek) w gościnnych progach poznańskiego Klubu SQ, mieszczącego się na terenie tzw. "Starego Browaru". Oto oficjalna strona klubu, ze wszystkimi informacjami o lokalizacji i atrakcjach:

http://www.sqklub.pl">http://www.sqklub.pl

Pierwszego dnia kręcimy tylko sceny dialogowe, więc dla statystów jest on mniej istotny - możecie go sobie darować Szczęśliwy Drugi dzień natomiast (wtorek, 22 sierpnia) jest BARDZO WAŻNY i jednocześnie atrakcyjny - będziemy kręcili totalną zadymę w stylu westernowym: będzie można po prostu siedzieć przy piwie, po czym krzyczeć i uciekać, ale osoby z choćby najskromniejszymi umiejętnościami z dziedziny "martial arts" wezmą uciział w zapierających dech w piersiach scenach walki.
Niestety z góry uprzedzam, że Wasz udział będzie bezpłatny - z powodu bardzo ograniczonego budżetu nie będę mógł nawet zwrócić za ewentualne dojazdy i/lub noclegi. Decyzja należy do Was - gwarantuję masę ciężkiej pracy i świetnej zabawy. Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzanie w tym poście swojego przybycia Język Jeszcze raz ZAPRASZAM SERDECZNIE!
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2006, 8:22

Hohoho...! Jestem zainteresowany, ale póki co wolę niczego nie obiecywać - zależy jak będzie z funduszami na przejazd. Ale jeżeli sytuacja dopisze, to postaram się być. Uśmiech

Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)
08-10-2006, 9:38

Jesli niebo nie spadnie mi na glowe, przybede chocby nawet na rowerze 8) Jak w Poznaniu z noclegami? Duzy tlok na stacji PKP, wzglednie pod mostem? Oczko
08-10-2006, 11:11

Możliwe że jako poznaniak pojawię się na planie 22-go, i jako poznaniak mogę skombinować innych młodych poznaniaków. Kiedy będą znane jakieś szczegóły?

gg: 1084215 - nie znalazłem odpowiedniego pola ;]
      Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-10-2006, 17:44

WoW !!! Duży uśmiech
No to jadę... będziemy się bić ale super Szczęśliwy Oczko ... jeszcze tylko trzeba sobie skołować nocleg Pomysł jakoś to będzie Język...

The Force is my Ally !!!
Holonet.pl---->Dawid-JEDI
08-10-2006, 18:08

Cześć!;-)

Tak sie ciekawie składa że niedawno myślałem sobie na tym że fajnie by było zostać statystą w jakimś filmie;-)-naprawdę! Tak więc teraz mam świetną okazję;-) - będę na bank wraz z moją dziewczyną.

Zastanawiałem czy film ten pojawi się w kinie czy jest to czysto nioskobudżetowa produkcja która nie będzie miała na to szansy? oraz czy nie masz w planach gościnnie zaprosić 501 legionu Polish Outpost?.

Kiedy możemy oczekiwać jakiś ciekawych infomacji dotyczących samego filmu?

Pozdrawiam
Smell

P.S.
Jak by na końcu okazało się że jest za mało chętnych to spokojnie jestem w stanie jeszcze kogoś załatwić.
08-10-2006, 19:09

Ja prawie na bank pojawie się z kumplem Uśmiech Chyba że masz już jakiś komplet ludzi Język

08-10-2006, 19:33

Po wizycie w księgowości z zadowoleniem stwierdzam, że środki na przejazd nie powinny stanowić problemu. Uśmiech Tak więc wedle wszelkiego prawdopodobieństwa będę, może nawet z kumplem lub dwoma - jeszcze się z nimi będę musiał porozumieć. Chciałbym tylko wiedzieć, w jakich godzinach obdędą się zdjęcia, jako że noclegu wolałbym uniknąć.

Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)
08-10-2006, 19:50

Ciekawie bedzie jak się zjedzie kawałek Polski Uśmiech Mam nadzieje że będzie jakaś chwila wytchnienia coby pogadać choć trochę. Duży uśmiech

08-10-2006, 19:51

Rozumiem, że nie ma kasy, żeby nam zwrócić za poziąg I klasa i apartament w hotelu, ale czy nie dało by się załatwić jakiegokolwiek kąta, gdzie moża by się ułożyć z własnym osprzętem? np. w klubie w nocy pomiędzy dniami zdjęciowymi będzie chyba trochę miejsca?

Bartek

a wokół mnie krążyły zjawy...
niewyraźne sylwetki ludzi...
bez twarzy...
aż w końcu...
znalazłem okulary
08-10-2006, 20:27

BartekBl napisał(a):[...] w klubie w nocy pomiędzy dniami zdjęciowymi będzie chyba trochę miejsca?[...]
Nie sądze żeby właściciele SQ pozwolili na zostawienie otwartego klubu po to ażeby ktoś tam mógł spać, zresztą w nocy tam mogą imprezy;-)...

pozdrawiam
Smell
08-10-2006, 21:07

Wybaczcie za przekleństwa ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać; oto one: niech to gęś kopnie, motyla noga, Roman Giertych, kurka wodna...
Jestem z Warszawy (wiem, wiem, jestem burakiem z Warszawy) i domagam się kręcenia scen w Warszawie ;-P

Kurczę, no... szkoda, że nie w stolicy... pozostaje tylko marzyć aby zostać gwiazdą w czerni... :-)
08-10-2006, 21:46

Smell napisał(a):Nie sądze żeby właściciele SQ pozwolili na zostawienie otwartego klubu po to ażeby ktoś tam mógł spać
Na tym się nie znam, ale myślę, że ekipa chyba nie będzie się wynosić na noc. Wnoszą sprzęt jednego dnia rano, wynoszą drugiego wieczorkiem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie. A co z ludźmi, to nie mam pojęcia.
Smell napisał(a):zresztą w nocy tam mogą imprezy;-)...
Staszek napisał(a):http://www.sqklub.pl
dodam od siebie:

strona główna -> imprezy

Nie znalazłem informacji o imprezach odbywających się w czasie kręcenia GwC (ale przyznam się szczerze, że całęj strony nie przeszukałem)

Życząc miłej i spokojnej nocy, Bartek

edit: chodziło mi oczywiście o cały serwis. Stronę dotyczącą imprez przejrzałem na tyle, na ile trza

a wokół mnie krążyły zjawy...
niewyraźne sylwetki ludzi...
bez twarzy...
aż w końcu...
znalazłem okulary
08-10-2006, 22:47

Naprawdę bardzo mi przykro, ale niestety jest tak, jak wspomniałem - nie mam możliwości zorganizowania noclegu dla statystów. Musicie szukać znajomych we własnym zakresie - może znajdzie się ktoś z mojego forum - dysponujący lokalem, może przypomnicie sobie namiary kogoś poznanego na konwencie... Obiecuję, że gdy po ewentualnym sukcesie GwC będę realizował kolejny film - dla statystów z GwC wynajmę cały hotel ze wszystkimi atrakcjami :twisted: Teraz niestety jest, jak jest. Kwestia noclegu w klubie zdecydowanie odpada - sprzęt niby możemy tam zostawić, ale tylko sprzęt. Jak wspomniałem - jesteśmy tam tylko gośćmi, za wynajęcie klubu też nie płacę, więc nie mogę dyktować warunków.
Poza tym - jak wspomniałem - zdjęcia realizujemy od 10:00 do oporu (może nawet do 22:00), więc nie powinno być problemu z jakimś porannym pociągiem, by dotrzeć na plan. Jeśli ktoś dotrze na 12:00 - też świat się nie zawali, z pewnością rolę dostanie - podobnie zresztą, jeśli będzie musiał uciekać na pociąg np. ok. 18:00. Będzie dobrze - nie takie filmy kładliśmy, kochani! Szczęśliwy
08-11-2006, 7:54

Co prawda sezon turystyczny, ale wydaje mi się, że w poznańskich akademikach będa wolne pokoje. Prawie zawsze są, cena ok. 30-40 zł z tego co pamiętam. Oczywiście - osoby pełnoletnie, no ale chyba inne na plan nie przybęda jak sądze? :twisted:

Maciej

http://www.efix.pl
EFIX - efekty specjalne w filmie i wideo
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości