Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum GwC
07-22-2006, 22:19
Archiwum GwC
Z Księgi świętego Siba:
"I stworzył Pan czerń doskonałą. A ciemna była tak, że żaden foton nie mógł jej opuścić i wchłonięty zostawał z całym swym jestestwem.
Siła w niej tkwiła okrutna, lecz piękna była tak, że wielu śmiałków życie swe postradało, jej tajemnicę chcąc zgłębić.
Widział Pan, że Czerń piękną i doskonałą była, leż żal mu się zrobiło, że istoty niewinne żywota w Niej dokonują. Stworzył tedy Pigment i Barwnik, by wszystkie stworzenia mogły szaty swe farbować na czarno i tak choć namiastkę Czerni Doskonałej a Wiecznej poczuć i pragnienia swe zaspokoić"

Staszek cały czas pracuje, żeby troszeczkę zaostrzyć apetyt porcja jeszcze gorących zdjęć z dzisiejszego dnia zdjęć. Jak ktoś chce sobie tapetę zrobić, to dodatkowo wersja 1024x768.

[Obrazek: mini_001.jpg]
duża wersja 1024x768

Na zdjęciu: Sami-wiecie-kto Uśmiech studiujący mroczny obiekt pożądania fanów GwC - scenariusz filmu.

[Obrazek: mini_002.jpg]
duża wersja 1024x768

Na zdjęciu, od lewej: Andrzej Lajborek, Staszek, Paweł Hadyński. By lepiej wczuć się w scenę, zwłaszcza graną w wirtualnym otoczeniu, warto zapoznać się z wcześniej nakręconym materiałem pomocniczym.

[Obrazek: mini_003.jpg]
duża wersja 1024x768

Od lewej agenci: Andrzej Lajborek, Witold Siekierzyński, Paweł Hadyński oraz Paweł Binkowski.

[Obrazek: mini_004.jpg]
duża wersja 1024x768

Co to dużo pisać... Tak to wygląda w kamerze Oczko

To tyle na dziś, być moze ciąg dalszy nastąpi. Któż to wie.

Maciej

http://www.efix.pl
EFIX - efekty specjalne w filmie i wideo
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-23-2006, 12:35

Mooooore!

A swoją drogą... skąd ten mroczny uśmiech na 1 zdjęciu? Czyżby po przeczytaniu przez wszystkich scenariusza, mr. Stach wprowadza ostatnie "poprawki" zdala od czujnych spojrzeń aktorów? Wnioskując z wyrazu jego twarzy, te zmiany nie spodobają się reszcie ekpiy Język
      Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-24-2006, 12:00

Jak to powiedziała Szadouta Mapes w "Diunie": "Gdy tyle czasu czeka się na spełnienie przepowiedni, chwila ta jest jak cios" (cytat z pamięci).

Innemi słowy: AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! STASZEK NAPRAWDĘ KRĘCI GWC!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!111111111111111one Oczko

Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)
07-27-2006, 0:25

A ja mam pytanie: Kiedy mam się spodziewać premiery? Za 2-3 lata, czy wcześniej(później)??

Eine kleine doner veter
Kartofeln alles gut
07-27-2006, 8:02

Jak to mawiają Rosjanie - "Kamin sun ekros jurop". Biorąc pod uwagę, że kredyty trzeba spłacać, a to mimo wszystko nie LOTR, 2-3 lata raczej nie wchodzą w grę.

Maciej

07-28-2006, 15:56

A co więcej niż 3?? Duży uśmiech
07-31-2006, 14:33
Dożyjemy??
Rzumiem oczywiście, ze stowrzenie w 'naszych' wrunkach filmu, a w szczególności takiego, nie jest łatwe...ale mniej więcej kiedy możemy się spodziewać premiery?? Skoro nie za 3 lata to ile>> 4,5,10,100??
A poza tym, to troche dziwne to tło w screenach... bez urazy..

No nic..trzymam qciuki!!;P

niech Staszek szybszy będzie...w tworzeniu GwC... ;P
07-31-2006, 15:03

Cytat:A poza tym, to troche dziwne to tło w screenach...
Dziwne? Nie, brzydkie, wstrętne, ch...we ale nie dziwne.
Na razie tło jest, jakie jest. Chcesz widzieć więcej? Będzie na DVD. A moze na sieci. Wszystko zależy od Stanisława M.
"Szpoooon tu rządzi". Ja tu tylko sprzątam i czasem zdjęcia robię Oczko

Maciej

07-31-2006, 21:25

Maciej napisał(a):
Dziwne? Nie, brzydkie, wstrętne, ch...we ale nie dziwne.
To tło jest całkiem w porządku. Dziwne jest (swoją drogą dziwne, że sam na to nie zwróciłem uwagi), że produkcja gwiazd w czerni... że napięty terminarz... a tu widzimy zdjęcia z planu w których ktoś miał czas podmienić tło. Wiem, że dla was to codzienność, ale chyba trudniej jest to zrobić bez Blue Screena, a dziwne by było, gdybyście mieli czas pozować na tle Blue Screena lub na tym "dziwnym" tle specjalnie do tego działu. Ciekawe, co mieliście na tych zdjęciach do ukrycia, że wymagały retuszu.

a wokół mnie krążyły zjawy...
niewyraźne sylwetki ludzi...
bez twarzy...
aż w końcu...
znalazłem okulary
07-31-2006, 21:49

Cytat:a tu widzimy zdjęcia z planu w których ktoś miał czas podmienić tło. Wiem, że dla was to codzienność, ale chyba trudniej jest to zrobić bez Blue Screena, a dziwne by było, gdybyście mieli czas pozować na tle Blue Screena lub na tym "dziwnym" tle specjalnie do tego działu
Tzn. wyjaśnijmy jedną rzecz - "gdybyście" - nie jestem częścią zespołu Staszka i nie uzurpuje sobie takiego prawa. Pozwolił mi dokumentować proces powstawania Gwiazd, ja to robie tak, by nie zakłócać ani pracy jego, ani aktorów i nie włazić pod nogi. A przynajmniej się staram.
Tło pod zdjeciami jest po prostu wstawione cyfrowo, nikt nie musiał mi pozować ani ustawiać się na jakimś specjalnym tle. Postaci wyciąłem "ręcznie". Nie obciąża to więc zajętego poniekąd Staszka oraz nikogo z ekipy.
Cytat:Ciekawe, co mieliście na tych zdjęciach do ukrycia, że wymagały retuszu.
Czyż rozbierana kobieta nie jest ciekawsza od już nagiej? Nie o to chodiz by złapać króliczka, ale żeby go gonić. Czekaj cierpliwie, na DVD zobaczysz wszystko.

Maciej

07-31-2006, 22:49

Maciej napisał(a):Tzn. wyjaśnijmy jedną rzecz - "gdybyście" - nie jestem częścią zespołu Staszka i nie uzurpuje sobie takiego prawa.
Wybacz, jesteś tak obeznany w sprawach, że nawet nie zadałem sobie trudu sprawdzenia ciębie. Mój błąd. Teraz wszystko jest jasne.
Maciej napisał(a):Tło pod zdjeciami jest po prostu wstawione cyfrowo
A ja myślałem, że kredkami dorysowałeś...
Maciej napisał(a):Nie obciąża to więc zajętego poniekąd Staszka oraz nikogo z ekipy.
Prawidłowo, dziękować.
Maciej napisał(a):Czyż rozbierana kobieta nie jest ciekawsza od już nagiej? Nie o to chodiz by złapać króliczka, ale żeby go gonić
Masz rację, ale i tak bardzo musiałbyś się starać, żeby cała przyjemność została odebrana przed ostatecznym ukazaniem się "Gwiazd..."
Maciej napisał(a):Czekaj cierpliwie, na DVD
Masz moje słowo!

Bartek

a wokół mnie krążyły zjawy...
niewyraźne sylwetki ludzi...
bez twarzy...
aż w końcu...
znalazłem okulary
07-31-2006, 23:38

Cytat:A ja myślałem, że kredkami dorysowałeś...
Mam nadzieję, że odnotowałeś ten fakt (myślenia) w swoim pamiętniczku, warto zachowac dla potomnych. Niewątpliwy rarytas.

Maciej

08-01-2006, 10:14
Przeoczenie??
Maciej napisał(a):
Będzie na DVD. A moze na sieci.
Maciej

DVD - ok
Sieć - ok
a gdzie duży ekran, przecież było mówione, ze SiB będzie w kinach...
mam nadzieje, że to tylko przeoczenie. Oczko

A co do tła, to przecież napisałem "bez urazy"... ;P

no offence

08-01-2006, 11:52

Cytat:a gdzie duży ekran, przecież było mówione, ze SiB będzie w kinach
A widziałeś, żeby w kinie prezentowano dodatki w postaci fotek?
Gwiazdy są przeznaczone do kina oraz na DVD. Wersja kinowa i DVD bedzie się trochę różnić, do tego na DVD będzie trochę rzeczy typu własnie fotki z planu, Making of i co tam jeszcze Stanisław wymyśli.

Maciej

08-01-2006, 12:28
;P
sorki nie zrozumialem dobrze.. Język

Odpowiedz