Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizod III: Imladris
02-27-2005, 13:15
Epizod III: Imladris
Co dzieje się z tym filmem? Czy prace nad nim trwają czy tez ustały? Kiedy będzie można sie spodziewać ostatecznej wersji?
      Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2005, 13:54

Prace na chwilę musiałem wstrzymać - bardzo intensywnie walczę o uratowanie całego mojego dorobku, a przy okazji - zebranie choć odrobiny kasy na "Gwiazdy w Czerni". Poza tym byłem mocno zajęty produkcją bardzo skomplikowanej reklamy magazynu CINEMA, którą ze względu na jej premierę kinową dopiero w kwietniu - na mojej stronie mogę umieścić też dopiero w kwietniu. Dla zaostrzenia apetytu powiem tylko, że niepokonany ninja Szymon 'Tengu' Charkiewicz zostal tam powielony do kilkunastu agentów Smith-ów, a mała grupka wojów z poznańskiego bractwa rycerskiego - do kilkutysięcznej armii Oczko
Co do naszego konwentowego filmu - stanę na głowie, by zaprezentować go na jednym z kwietniowych konwentów. Muszę się wyrobić, bo potem startuję z "Gwiazdami" i już z pewnością nie będę miał czasu na zabawę Oczko Tak więc - cierpliwości do kwietnia!
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2005, 15:06
dorobek
co to znaczy:

Cytat:bardzo intensywnie walczę o uratowanie całego mojego dorobku

... dyski Ci siadł i próbujeszodzyskać czy Lucasfilm się czepia ?
A może komornik ?
03-01-2005, 22:13

Cytat:... dyski Ci siadł i próbujeszodzyskać czy Lucasfilm się czepia ?
A może komornik ?
No i spróbuj mi Staszku teraz powiedzieć że jestem zgryźliwy :twisted:

Maciek
03-03-2005, 18:38

Wcale nie chciałem być zgryźliwy.
Byłem tylko ciekaw, dlaczego dorobek Pana Staszka jest zagrożony.
03-03-2005, 18:51

Dyski dostały padaczki i w ostatniej chwili Staszek przegrał dane.

Maciek
03-05-2005, 15:57

Dzięki za troskę Oczko Chodziło mi o ratowanie materialnego dorobku 16-tu lat mojej cieżkiej, pełnej wyrzeczeń pracy... Miałem jeszcze do niedawna straszne problemy finansowe z powodu zbytniego zaufania pewnej gigantycznej stacji telewizyjnej... Smutny Na szczęście powoli już zaczynam odbudowywać swoje - niegdyś przytłaczająco potężne - imperium :twisted: A ponad 250 Gb danych faktycznie straciłem bezpowrotnie - na szczęście głównie były to niecenzuralne, obsceniczne, kompromitujące filmy i zdjęcia z moich castingów i spotkań prywatnych (w parach i większych grupkach), więc w sumie żadna większa strata... Wszystko da się odtworzyć - z czasem Szczęśliwy Jeśli ktoś chce się przyłożyć do odtwarzania - zapraszam Język
03-05-2005, 17:05

No nie mógłeś mówić co masz na tych dyskach? Człowiek by się bardziej przyłożył :-)
Podrzuć mi te twardziele może jeszcze da się coś zrobić :-) 8)

Maciek
03-05-2005, 18:28

Staszek:
A ponad 250 Gb danych faktycznie straciłem bezpowrotnie

X_x

Człowieku, jaki Ty masz sprzęt? :shock:

Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)
03-05-2005, 22:01
Zaproszenie ?
Czy to znaczy że jesteśmy zaproszeni an "obsceniczne spotkanie prywatne" w celu odtworzenia dorobku ?

Castingi bywają kompromitujące ... Pamiętacie Andrzeja z "Idola" z piosenką "Dary Losu" Ryszarda Rynkowskiego ?
Na takie talenty szkoda by mi było dysku ... nawet gdybym miał 250 Gb.
03-05-2005, 22:04

Jak mi się kiedyś przypadkiem sformatowało moje 80 Gb to machnąłem ręką i powiedziałem zrobię lepsze ... ale od tej pory wszystko trzymam w dwóch egzemplarzach Duży uśmiech
03-06-2005, 2:32

Ja mam 1,2 GB (pożyczony), z czego wolnego jest w absolutnych porywach ~350 MB. Wszystko trzymam na płytach, więc w razie czego nic specjalnego by się nie stało. ^^

Hm, jakim cudem mogłeś sobie przypadkiem dysk sformatować? Oo

(Kubuś Puchatek)
03-06-2005, 8:18

He, źle mnie zrozumieliście Oczko Straciłem bezpowrotnie 250 Gb danych na twardych dyskach - bo z "niewyjaśnionych-dotąd-przyczyn" (komisja śledcza bada sprawę) w jednej chwili nastąpiło u mnie trwałe, mechaniczne uszkodzenie trzech dysków. Dla uspokojenia (bo widzę, że wychodzę w Waszych oczach na półmózgiego lamera) - 99,9% danych utraconych na tych twardzielach - mam od dawna zarchiwizowane na płytach CD. Archiwizacja to u mnie podstawa egzystencji - problem polega na tym, że nie wyobrażam sobie teraz zgrywania ponad 250 Gb danych z płyt na nowe twardziele Szczęśliwy - tak więc odzyskiwanie konkretnych danych następować będzie stopniowo, w miarę potrzeby.
- dcm_Marecheq:
Tak, o to własnie chodzi - przykładowo: zabierasz przyjaciółkę, albo lepiej dwie lub trzy - i wlatujesz z nimi do legendarnej garsonierki na ul. Dalekiej w Poznaniu w celu odtworzenia mojego "Archiwum XXX" :twisted:
03-06-2005, 12:37

Ależ Staszku, nikt Cię za półmózgiego lamera nie bierze - masz po prostu omamy wzrokowe z przepracowania. ^^"

(Kubuś Puchatek)
03-06-2005, 20:39

He, a to swoją drogą Oczko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości