Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań
01-21-2005, 23:06
Kilka pytań
Mam takie pytanie Duży uśmiech Czy skoro GWC nie beda filmem produkowanym przez telewizje to znaczy, ze beda fan filmem? A jesli tak to czy jednak pojawia sie w nim motywy Star Warsowe tak jak w SiB? I jeszcze jedno: czy bedzie jakas walka na miecze swietlne? Duży uśmiech

Pozdrawiam Frost
      Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-22-2005, 20:16

To, że nie będą produkowane przez TVP wcale nie oznacza, że będą produkcją niekomercyjną. "Gwiazdy w Czerni" będą filmem niezależnym, ale przeznaczonym normalnie do emisji w kinach i do rozprowadzania legalnie na DVD. Dlatego też nie będzie tam motywów ze Star Wars, ani walk na miecze świetlne. Tego typu zabawy pojawią się natomiast w reklamie Magazynu Cinema, nad którą teraz pracuję (i która zresztą też jest przeznaczona do emisji w kinach). Reklama składać się będzie z kilku krótkich scenek nawiązujących do największych przebojów kinowych ostatnich lat: takich, jak m.in. "Matrix" (scena walki z powielonymi Smith-ami), "Władca Pierścieni" (potężna bitwa) oraz "Star Wars" (pojedynek na miecze świetlne - trochę wybajerowane, by nikt się nie przyczepił). Pojawią się też drobne wątki z innych filmów, ale to już zobaczycie w kinie w blokach reklamowych przed projekcją Oczko Na razie jutro (niedziela, 23.01.) kręcę scenę bitewną z "Władcy Pierścieni"... Już się boje :shock:
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-22-2005, 21:30

Powodzenia! Duży uśmiech

Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)
01-23-2005, 13:11

A mniej wiecej ile bedzie trwal caly cykl produkcyjny GWC? Kiedy planujesz premiere?
01-24-2005, 14:06

Kiedy mozna bedzie sie spodziewac nowosci w dziale efekty specjalne w Stars In Black?

Adrian Miskiewicz
CEO & Visual Effects Supervisor at MAX Digital
Computer Visual Effects Enthusiasts Non-Commercial Group
http://www.MAXDigital.pl
01-29-2005, 22:35

no właśnie - kiedy rozpoczęcie zdjęć?? kiedy planowane ukończenie?? proszę.. niech projekt nie padnie tak jak padł rok 1409, i arche 2 - tak cudownie się filmy zapowiadały a nigdy do kin nie trafiły.. najbardziej żal mi arche w ktorym przecież grał Robert Gonera (chyba) - a może ktokolwiek wie co się z tymi filmami dzieje??
01-30-2005, 0:48

Bartenstein przemknął gdzieś na zamkniętych pokazach, chyba nei został koniec końców ukończony, Arche jest dostępne od roku na DVD, aczkolwiek powinien być dystrybuowany w zasadzie tylko p2p... No ale to moja opinia. A Gonera "filmu nie czyni..."

Yarael
02-03-2005, 21:08

faktycznie .. poszukałem i znalazłem -recenzje zarówno krytuków jak i widzów ma conajmniej nie za dobre... a zwiastun był taki fajny - strasznie mi się spodobał.. szkoda też roku 1409 - zwiastun śmieszny był bardzo.. a tu że tak powiem "dupa".a co z rozpoczęciem zdjęć do gwiazd w czerni??
02-10-2005, 15:15

Ja mam pytanko do pana Staszka. Widzac te wszystkie reklamy zachecajace do wziecia udzialu w produkcji filmu dochodze do wniosku ze nie jest to kierowane do internautów. Bo przeciez wezmy taka osobe ktora bardzo sie poswieci tylko poto zeby gdzies w srod masy innych nazwisk na koncu filmu widnialo rowniez i jej. Tylko,ze mieszka na drugim koncu Polski. Wiec jak to jest ?
02-14-2005, 0:12

Ale ossssssochozzzzzziiii...????? Jak się ma ktoś poświęcać na drugim końcu Polski...? I co mają napisy końcowe do miejsca zamieszkania...? Kurde, przepraszam - już siedem kolejnych nocy prawie wcale nie śpię i nie kumam dowcipu........
02-14-2005, 9:31

Stachu, odpuść tym laskom, 7 dni? ZA... się przy tych kastingach... 8)
Koledze chodzi zapewne o to, że proponujesz współpracę ludziom z całej Polski (i nie tylko), a "jak oni mają pracować jak są np. z Przemyśla".
Przynajmniej tak myślę.

Yarael
02-14-2005, 17:40

Ja pierdole. Sorry qwa za te slowa ale to nie byl dowcip. Łyknij wiadro kawy i sie qwa obudz. Jakos Maciej zrozumial moją kwestie. Pozdrawiam,i przepraszan za nieco inną wypowiedz.Nie przejmuj sie Stasznic i trzymaj się. :?
02-14-2005, 18:49

Jako, że Stanisław dzisiaj rano był tak średnio przytomny pozwolę sobie bezczelnie odpowiedzieć za niego. Ci, co współpracują przy powstaniu filmu i których nazwiska znajdziemy w napisach końcowych to niekoniecznie Ci, którzy nosili na planie Red Bulla za reżyserem. Wspólpraca - to współfinansowanie, usługi jakiegoś typu (żeby robić modele 3D, animacje, rekwizyty itd. nie musisz mieszkać chałupe dalej obok Staszka. Równie dobrze możesz być w USA czy Australii. W przypadku rekwizytó to jest pewna przeszkoda natury czasowo/transportowo/prawnej, w innych - nie ma znaczenia. Wiele filmów powstawało i powstaje przy współpracy osób z przeróżnych stron świata. Najbardziej znane medialnie przykłady takiej współpracy na odległość to star warsy z nowej serii i oczywiście LOTR. Oczywiście nie podejrzewam by SM robił telekonferencje (choć czemu nie, Stachu, jestem w stanie to zorganizować :-), ale nie ma problemu byś np. zaoferował jakieś usługi czy kasę.
Co prawda Staszek to taka Zosia Samosia i pewnie mnóstwo będzie robił samemu, ale w normalnych warunkach producent nadzoruje prace którą zleca się przeeeeróżnym specjalistom. Podsumowając - chcesz pomóc - napisz do Staszka co konkretnie masz do zaoferowania. Nie - "zrobie wszystko" tylko np. "jestem elektronikiem mam wprawę w układach zdalnego sterowania, mógłbym CI zrobić to i to, w takim terminie po takich a takich kosztach", albo jestem pełnoletnią wysportowaną inteligentną blondyną ociekającą seksem, mam wprawę w układaniu instalcji elektrycznych z uprawnieniami do 1kV, chętnie pociągne kable na planie za koszty dojazdu i wyżywienia" :-) Itd. itp.

Yarael
02-16-2005, 9:33

WIEEEEEELKIE DZIĘKI, Maćko! Jak zwykle w rewelacyjny, nieoceniony sposób mnie wyręczyłeś. McFly - sam widzisz, jak to jest: Maciek mieszka 25 km ode mnie, a mimo to w odpowiedniej chwili (czyt.: gdy jestem totalnie nieprzytomny i zdycham z przepracowania) bez problemu zdejmuje z moich barków ciężar wyjaśniania wielu istotnych spraw oraz odpowiadania na rozmaite zakręcone pytania Duży uśmiech Mało tego - gdyby mieszkał 250 km ode mnie - też nie miałby z tym problemu... Inne przykłady - już z konkretnej działki GwC: od paru miesięcy ściśle współpracuję ze sporą grupą ludzi, którzy przygotowują dla mnie projekty scenografii, rekwizytów, postaci, kostiumów, opracowują modele 3D, przygotowują tekstury, piosenki, muzykę ilustracyjną, itd., itp. Najzabawniejsze, że zdecydowanej większości tych ludzi nigdy w życiu nie widziałem na oczy Duży uśmiech Kontaktujemy się głównie za pośrednictwem maila, tą samą drogą dokonuję oceny wstępnych projektów, ewentualnie tylko jakieś gorące detale szlifujemy telefonicznie. Mam nadzieję, że odpowiedzi: Maćka i moja - wyjaśniły sprawę... Choć przyznam, że nie mam pewności - qwa wyspałem się, qwa obudziłem, nawet pierdoliłem qwa, wypiłem sorry qwa wiadro kawy i nadal uważam to pytanie za zakręcone i nie mam pewności, jaka była w ogóle jego geneza Duży uśmiech
A ten 1kv za dojazd i wyżywienie muszę dorzucić do oferty pracy :twisted:
02-16-2005, 22:04

Dzieki Wam za te odpowiedzi. Teraz jest wszystko jasne. Interesuje sie filmami od dziecka a w tej sytuacji pomoc moge jedynie zrobic profesjonalne napisy koncowe. Robilem juz je do kilku filmow. Jesli nie mial by sie kto zabrac za ta koncowa czarna robote bez problemu moge to zrobic.Pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości